Dykare

Individ

Cert

Special

Kontakt

 

Richard Johansson

Rescue

Deep
Nitrox

richard@mdivers.se

Michael Borg

Rescue

Deep
Nitrox

mborg@mdivers.se

Fredrik Johansson

Rescue

Deep
Nitrox
Ice
A Trimix

fredrik@mdivers.se

Robin Borg

OW

----

rborg@mdivers.se

Mattias (Klossen) Danielsson

Rescue

Nitrox
Deep
Ice
Vrak

klossen@mdivers.se

Mats Danielsson

DM

Nitrox
Deep
Ström

mats@mdivers.se

Patrik Andersson

Rescue 

Nitrox
Deep  

patrik@mdivers.se

Janne Eriksson

Aow

----

janne@mdivers.se

Ulf Norin

Aow

----

uffe@mdivers.se

Susanne Paulsen

OW
CMAS **

----

susanne@mdivers.se

Glen Paulsen

CMAS**

----

 glen@mdivers.se

Niklas Roos

Aow

----

roos@mdivers.se

Per Lagerberg

Ej aktiv instruktör

här finns allt

per@mdivers.se

Mdivers Heders Medlemmar

 

Hanna Onsdal

Pentti Arkko

Vill du ha en mailadress med ditt namn@mdivers.se hör av er till Richard